Avon cosmeticsMotto: Chceme být společností, která nejlépe chápe a uspokojuje potřeby žen, a to nejen v oblasti výrobků, ale i služeb a současně umožňuje seberealizaci ženám na celém světě.

Společnost Avon je světovou jedničkou v oblasti přímého prodeje kosmetiky. Obchodovat začal již před 120 lety a dnes působí ve více než 140 zemích světa.


Avon nabízí výrobky špičkové kvality za příznivé ceny a v případě, že nejste s výrobky firmy spokojená, na každý výrobek poskytujeme 100% záruku vrácení peněz, či možnost výměny zboží.

Jako první velká kosmetická společnost přestala testovat své výrobky na zvířatech. Obaly všech výrobků jsou recyklovatelné a žádný ze sprejů nepoškozuje ozonovou vrstvu.

V České republice působí společnost Avon Cosmetics 15 let. Avon začal pronikat na český kosmetický trh a přímý prodej kosmetiky se stal příjemným přivýdělkem pro naše ženy. Několikrát získal Avon cenu za nárůst počtu zákazníků, udělovanou evropským managementem. Byl označen za nejdůvěryhodnější značku v kategorii kosmetika.

Avon přispívá na prevenci nádorového onemocnění prsu. Každý rok pořádá pochod proti rakovině prsu a projekt Ženy ženám, který sponzoruje mamografické a sonografické vyšetření. Zřídil bezplatnou poradenskou Linku proti rakovině prsu (800 180 880) a dlouhodobě spolupracuje se sdruženími a organizacemi v této oblasti. Každý zákazník může celoročně přispět nákupem růžových symbolů.


Hana Stiborová
email: stiborova.avon.praha@seznam.cz
telefon: 736 540 616